Skrāpējumu noņēmējs - auto krāsas atjaunotājs K2 ULTRA CUT  švīķu noņēmējs 100gr

Skrāpējumu noņēmējs - auto krāsas atjaunotājs K2 ULTRA CUT švīķu noņēmējs 100gr

Ražotājs: K2
Modelis: K2CUT
Produkts ir pieejams noliktavā : 22
  • 3,00€


ULTRA CUT K2 skrāpējumu noņemšanas līdzeklis - krāsojuma atjaunotājs

Līdzeklis pret skrāpējumiem ir smalkas abrazīvas iedarbības līdzeklis, kas nesatur silikonu un palīdz ātri noņemt skrāpējumus no virsbūves, nobrāzumus un ķīmiskos piesārņojumus (krāsas, sārmus, putnu mēslus).
Priekšrocības:
Anti-scratch viegli un ātri, pat ar rokām, noņem dažādus bojājumus un netīrumus no krāsojuma.
Pret skrāpējumiem līdzekļa automašīnām sastāvā esošie aktīvie elementi sajaucas ar slīpētā krāsojuma daļiņām un aizpilda pārāk dziļus skrāpējumus, izlīdzinot virsmas gaismas laušanas plakni.
Var izmantot gan manuālai, gan mašīnveida virsmas apstrādei.
Lietošana:
Ar tīru, nedaudz samitrinātu drānu vai vati uz tīras un sausas apstrādājamās virsmas uzklājiet nelielu produkta daudzumu. Ar vidēju spiedienu berzējiet gar skrāpējumiem, noņemiet atlikumus ar tīru vati (var būt no automašīnas komplekta) un noslaukiet līdzekli ar tīru mīkstu drānu.
Alternatīvs pielietojums:

Pret skrāpējumiem - var izmantot visur, kur nepieciešams no virsmas noņemt ļoti plānu materiāla kārtiņu, piemēram, krāsas daļiņas uz automašīnas krāsojuma (putekļu noņemšana), krāsas pilieni u. tml.
Brīdinājumi:
Ja skrāpējums nav virspusējs un sasniedz metālu, var būt nepieciešami citi līdzekļi: vaska zīmuļi vai detaļu krāsošana.